Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ESR03EZPF2002
ESR03EZPF2002
ESR03EZPF2002
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESR03EZPF2002 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESR03EZPF2002
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 20K OHM 1% 1/4W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero ESR03EZPF2002 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 20K OHM 1% 1/4W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4471128 pcs Tietolomake ESR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja ESR
paneeli tila 20 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W