Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ESR03EZPJ115
ESR03EZPJ115
ESR03EZPJ115
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESR03EZPJ115 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESR03EZPJ115
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 1.1M OHM 5% 1/4W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero ESR03EZPJ115 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 1.1M OHM 5% 1/4W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5136631 pcs Tietolomake ESR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja ESR
paneeli tila 1.1 MOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W