Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ESR03EZPJ152
ESR03EZPJ152
ESR03EZPJ152
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESR03EZPJ152 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESR03EZPJ152
Valmistaja Rohm Semiconductor
Kuvaus RES SMD 1.5K OHM 5% 1/4W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero ESR03EZPJ152 Valmistaja Rohm Semiconductor
Kuvaus RES SMD 1.5K OHM 5% 1/4W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5124095 pcs Tietolomake ESR Series Datasheet
Kategoria vastukset Voltage Rating - AC -
Jännite - Working 0.25W, 1/4W Jännite - Breakdown 0603
Paksuus (Max) ±200ppm/°C Koko / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)