Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ESR03EZPJ302
ESR03EZPJ302
ESR03EZPJ302
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESR03EZPJ302 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESR03EZPJ302
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 3K OHM 5% 1/4W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero ESR03EZPJ302 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 3K OHM 5% 1/4W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6519575 pcs Tietolomake ESR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja ESR
paneeli tila 3 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0603 (1608 Metric)
Muut nimet RHM3KDTR Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.022" (0.55mm) ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 3 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film