Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ESR10EZPJ685
ESR10EZPJ685
ESR10EZPJ685
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESR10EZPJ685 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESR10EZPJ685
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 6.8M OHM 5% 0.4W 0805
Product parameter
Osa numero ESR10EZPJ685 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 6.8M OHM 5% 0.4W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6304906 pcs Tietolomake ESR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja ESR
paneeli tila 6.8 MOhms Virta (wattia) 0.4W, 2/5W