Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > ESR18EZPJ2R4
ESR18EZPJ2R4
ESR18EZPJ2R4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ESR18EZPJ2R4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ESR18EZPJ2R4
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 2.4 OHM 5% 1/2W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero ESR18EZPJ2R4 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 2.4 OHM 5% 1/2W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3561702 pcs Tietolomake ESR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja ESR
paneeli tila 2.4 Ohms Virta (wattia) 0.5W, 1/2W