Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > KTR10EZPJ910
KTR10EZPJ910
KTR10EZPJ910
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KTR10EZPJ910 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KTR10EZPJ910
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 91 OHM 5% 1/8W 0805
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero KTR10EZPJ910 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 91 OHM 5% 1/8W 0805 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4020557 pcs Tietolomake KTR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0805
Koko / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Sarja KTR
paneeli tila 91 Ohms Virta (wattia) 0.125W, 1/8W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0805 (2012 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 91 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film Sävellys Thick Film