Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > KTR18EZPJ303
KTR18EZPJ303
KTR18EZPJ303
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KTR18EZPJ303 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KTR18EZPJ303
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 30K OHM 5% 1/4W 1206
Product parameter
Osa numero KTR18EZPJ303 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 30K OHM 5% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4381081 pcs Tietolomake KTR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja KTR
paneeli tila 30 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1206 (3216 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 30 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film Sävellys Thick Film