Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > KTR18EZPJ682
KTR18EZPJ682
KTR18EZPJ682
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KTR18EZPJ682 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KTR18EZPJ682
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 6.8K OHM 5% 1/4W 1206
Product parameter
Osa numero KTR18EZPJ682 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 6.8K OHM 5% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3978353 pcs Tietolomake KTR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Sarja KTR
paneeli tila 6.8 kOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W