Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > KTR25JZPJ511
KTR25JZPJ511
KTR25JZPJ511
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KTR25JZPJ511 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KTR25JZPJ511
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 510 OHM 5% 1/3W 1210
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero KTR25JZPJ511 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 510 OHM 5% 1/3W 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1318796 pcs Tietolomake KTR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 1210
Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Sarja KTR
paneeli tila 510 Ohms Virta (wattia) 0.333W, 1/3W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, High Voltage Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 510 Ohms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, High Voltage Thick Film Sävellys Thick Film