Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > LTR18EZPJ152
LTR18EZPJ152
LTR18EZPJ152
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LTR18EZPJ152 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LTR18EZPJ152
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 1.5K OHM 3/4W 1206 WIDE
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero LTR18EZPJ152 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 1.5K OHM 3/4W 1206 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3538130 pcs Tietolomake LTR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0612 (1632 Metric)
Koko / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Sarja LTR
paneeli tila 1.5 kOhms Virta (wattia) 0.75W, 3/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Wide 1206 (3216 Metric), 0612
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5 kOhms ±5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film