Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > LTR50UZPJ133
LTR50UZPJ133
LTR50UZPJ133
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LTR50UZPJ133 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LTR50UZPJ133
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 13K OHM 1W 2010 WIDE
Product parameter
Osa numero LTR50UZPJ133 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 13K OHM 1W 2010 WIDE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 820067 pcs Tietolomake LTR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 2010
Koko / Dimension 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm) Sarja LTR
paneeli tila 13 kOhms Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Wide 2010 (5025 Metric), 1020
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.026" (0.65mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 13 kOhms ±5% 1W Chip Resistor Wide 2010 (5025 Metric), 1020 Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sävellys Thick Film