Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Keraamiset kondensaattorit > MCH032ANN680JK
MCH032ANN680JK
MCH032ANN680JK
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MCH032ANN680JK luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MCH032ANN680JK
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 0201
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MCH032ANN680JK Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus CAP CER 68PF 25V C0G/NP0 0201 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4368 pcs Tietolomake MCH03
Kategoria kondensaattorit Jännite - Rated 25V
Toleranssi ±5% Paksuus (Max) 0.012" (0.30mm)
lämpötila kerroin C0G, NP0 Koko / Dimension 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)