Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MCR01MZPJ181
MCR01MZPJ181
MCR01MZPJ181
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MCR01MZPJ181 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MCR01MZPJ181
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 180 OHM 5% 1/16W 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MCR01MZPJ181 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 180 OHM 5% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4819 pcs Tietolomake MCR Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja MCR
paneeli tila 180 Ohms Virta (wattia) 0.063W, 1/16W