Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MCR03ERTJ331
MCR03ERTJ331
MCR03ERTJ331
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MCR03ERTJ331 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MCR03ERTJ331
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 330 OHM 5% 1/10W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MCR03ERTJ331 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 330 OHM 5% 1/10W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5494 pcs Tietolomake MCR Series, General Purpose
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Sarja MCR
paneeli tila 330 Ohms Virta (wattia) 0.1W, 1/10W