Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MCR18ERTF2000
MCR18ERTF2000
MCR18ERTF2000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MCR18ERTF2000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MCR18ERTF2000
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 200 OHM 1% 1/4W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero MCR18ERTF2000 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 200 OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Sarja MCR
paneeli tila 200 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W