Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > MCR18ERTF84R5
MCR18ERTF84R5
MCR18ERTF84R5
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MCR18ERTF84R5 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MCR18ERTF84R5
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 84.5 OHM 1% 1/4W 1206
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero MCR18ERTF84R5 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 84.5 OHM 1% 1/4W 1206 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 1206
Koko / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm) Sarja MCR
paneeli tila 84.5 Ohms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W