R5019ANJTL
R5019ANJTL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta R5019ANJTL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero R5019ANJTL
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus MOSFET N-CH 500V 19A LPTS
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero R5019ANJTL Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus MOSFET N-CH 500V 19A LPTS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 31314 pcs Tietolomake
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id -
teknologia MOSFET (Metal Oxide) Toimittaja Device Package LPTS
Sarja - RDS (Max) @ Id, Vgs -
Tehonkulutus (Max) 100W (Tc) Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Muut nimet R5019ANJTLTR
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Valua lähde jännite (Vdss) 500V Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 500V 19A (Ta) 100W (Tc) Surface Mount LPTS
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 19A (Ta)