RAL025P01TCR
RAL025P01TCR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RAL025P01TCR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RAL025P01TCR
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus MOSFET P-CH 12V 2.5A TUMT6
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero RAL025P01TCR Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus MOSFET P-CH 12V 2.5A TUMT6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 494102 pcs Tietolomake RAL025P01TUMT6 TR Taping Spec
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 1mA
Vgs (Max) -8V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package TUMT6 Sarja -
RDS (Max) @ Id, Vgs 62 mOhm @ 2.5A, 4.5V Tehonkulutus (Max) 320mW (Ta)
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 6-SMD, Flat Leads
Muut nimet RAL025P01TCRCT Käyttölämpötila 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 2000pF @ 6V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 16nC @ 4.5V
FET tyyppi P-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 1.5V, 4.5V Valua lähde jännite (Vdss) 12V
Yksityiskohtainen kuvaus P-Channel 12V 2.5A (Ta) 320mW (Ta) Surface Mount TUMT6 Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 2.5A (Ta)