Koti > Tuotteet > Discrete Semiconductor Products > Diodit - Tasasuuntaajat - Arrayit > RB095B-30TL
RB095B-30TL
RB095B-30TL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RB095B-30TL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RB095B-30TL
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V 3A CPD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RB095B-30TL Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V 3A CPD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4395 pcs Tietolomake RB095B-30
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 425mV @ 3A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 30V Toimittaja Device Package CPD
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Muut nimet RB095B-30TLCT Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 1 Pair Common Cathode Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 30V 3A Surface Mount TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 200µA @ 30V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 3A