RB161SS-20T2R
RB161SS-20T2R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RB161SS-20T2R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RB161SS-20T2R
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 20V 1A 1608
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs16000 pcs24000 pcs
Product parameter
Osa numero RB161SS-20T2R Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 20V 1A 1608 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 406514 pcs Tietolomake RB161SS Datasheet
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 420mV @ 1A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 20V Toimittaja Device Package 1608 (0603)
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1608
Muut nimet RB161SS-20T2RTR
RB161SS20T2R
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 20V 1A Surface Mount 1608 (0603) Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1mA @ 20V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1A Kapasitanssi @ Vr, F -