RB480Y-90FHT2R
RB480Y-90FHT2R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RB480Y-90FHT2R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RB480Y-90FHT2R
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE (RECTIFIER FRD) 90V-VRM 90
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero RB480Y-90FHT2R Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE (RECTIFIER FRD) 90V-VRM 90 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 447353 pcs Tietolomake RB480Y-90FHEMD4 T2R Taping Spec
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 690mV @ 100mA
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 90V Toimittaja Device Package EMD4
Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Sarja Automotive, AEC-Q101
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-75-4, SOT-543
Muut nimet RB480Y-90FHT2RTR Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
diodikonfiguraatiolla 2 Independent Yksityiskohtainen kuvaus Diode Array 2 Independent Schottky 90V 100mA Surface Mount SC-75-4, SOT-543
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 5µA @ 90V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) (per Diode) 100mA