RB520CS-30T2R
RB520CS-30T2R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RB520CS-30T2R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RB520CS-30T2R
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero RB520CS-30T2R Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE SCHOTTKY 30V 100MA VMN2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 561110 pcs Tietolomake RB520CS-30
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 450mV @ 10mA
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 30V Toimittaja Device Package VMN2
Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOD-923
Muut nimet RB520CS-30T2RTR Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Schottky
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount VMN2 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 500nA @ 10V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 100mA Kapasitanssi @ Vr, F -