RB521CS-30FHT2RA
RB521CS-30FHT2RA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RB521CS-30FHT2RA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RB521CS-30FHT2RA
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus SCHOTTKY BARRIER DIODES (CORRESP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero RB521CS-30FHT2RA Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus SCHOTTKY BARRIER DIODES (CORRESP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 768989 pcs Tietolomake RB521CS-30FHVMND2 T2RA Taping Spec
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 350mV @ 10mA
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 30V Toimittaja Device Package VMN2
Nopeus Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed Sarja Automotive, AEC-Q101
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case SOD-923
Muut nimet RB521CS-30FHT2RACT Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Schottky Yksityiskohtainen kuvaus Diode Schottky 30V 100mA Surface Mount VMN2
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 10V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 100mA