RCX050N25
RCX050N25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RCX050N25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RCX050N25
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus MOSFET N-CH 250V 5A TO-220FM
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero RCX050N25 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus MOSFET N-CH 250V 5A TO-220FM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 59952 pcs Tietolomake RCX050N25
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 5.5V @ 1mA
Vgs (Max) ±30V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package TO-220FM Sarja -
RDS (Max) @ Id, Vgs 1100 mOhm @ 2.5A, 10V Tehonkulutus (Max) 30W (Tc)
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-220-3 Full Pack
Käyttölämpötila 150°C (TJ) Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 410pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 9nC @ 10V
FET tyyppi N-Channel FET Ominaisuus -
Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 10V Valua lähde jännite (Vdss) 250V
Yksityiskohtainen kuvaus N-Channel 250V 5A (Ta) 30W (Tc) Through Hole TO-220FM Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 5A (Ta)