RF201L4STE25
RF201L4STE25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RF201L4STE25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RF201L4STE25
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 1.5A PMDS
(Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
Product parameter
Osa numero RF201L4STE25 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 1.5A PMDS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 286873 pcs Tietolomake RF201L4S
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.2V @ 1.5A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 400V Toimittaja Device Package PMDS
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja -
Käänteinen Recovery Time (TRR) 30ns Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case DO-214AC, SMA Muut nimet RF201L4STE25TR
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max) Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
diodi Tyyppi Standard Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 400V 1.5A Surface Mount PMDS
Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1µA @ 400V Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 1.5A