RFN20TF6SFH
RFN20TF6SFH
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RFN20TF6SFH luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RFN20TF6SFH
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 20A TO220NFM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero RFN20TF6SFH Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE GEN PURP 600V 20A TO220NFM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 86688 pcs Tietolomake RFN20TF6SFH
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 1.55V @ 20A
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 600V Toimittaja Device Package TO-220NFM
Nopeus Fast Recovery = 200mA (Io) Sarja Automotive, AEC-Q101
Käänteinen Recovery Time (TRR) 60ns Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-2 Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 600V 20A Through Hole TO-220NFM Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 10µA @ 600V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 20A Kapasitanssi @ Vr, F -