RR255M-400TR
RR255M-400TR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RR255M-400TR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RR255M-400TR
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 700MA PMDU
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero RR255M-400TR Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus DIODE GEN PURP 400V 700MA PMDU Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 226268 pcs Tietolomake RR255M-400 ~
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Eteenpäin (Vf) (Max) @ Jos 980mV @ 700mA
Jännite - DC Reverse (Vr) (Max) 400V Toimittaja Device Package PMDU
Nopeus Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SOD-123
Muut nimet RR255M-400TR-ND
RR255M-400TRTR
Käyttölämpötila - liitäntä 150°C (Max)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant diodi Tyyppi Standard
Yksityiskohtainen kuvaus Diode Standard 400V 700mA Surface Mount PMDU Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1µA @ 400V
Nykyinen - Keskimääräinen Puhdistettu (Io) 700mA Kapasitanssi @ Vr, F -