RSR025P03TL
RSR025P03TL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RSR025P03TL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RSR025P03TL
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus MOSFET P-CH 30V 2.5A TSMT3
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs
Product parameter
Osa numero RSR025P03TL Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus MOSFET P-CH 30V 2.5A TSMT3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 220871 pcs Tietolomake RSR025P03 Datasheet
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id -
Vgs (Max) ±20V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package TSMT3 Sarja -
RDS (Max) @ Id, Vgs 98 mOhm @ 2.5A, 10V Tehonkulutus (Max) 1W (Ta)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case SC-96
Muut nimet RSR025P03MGTL
RSR025P03TLTR
Käyttölämpötila 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 460pF @ 10V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 5.4nC @ 5V FET tyyppi P-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 4V, 10V
Valua lähde jännite (Vdss) 30V Yksityiskohtainen kuvaus P-Channel 30V 2.5A (Ta) 1W (Ta) Surface Mount TSMT3
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 2.5A (Ta)