RV2C014BCT2CL
RV2C014BCT2CL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RV2C014BCT2CL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RV2C014BCT2CL
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus MOSFET P-CH 20V 700MA DFN1006
(Yhdysvaltain dollareina)
8000 pcs
Product parameter
Osa numero RV2C014BCT2CL Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus MOSFET P-CH 20V 700MA DFN1006 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 481956 pcs Tietolomake RV2C014BC
Kategoria Discrete Semiconductor Products Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 100µA
Vgs (Max) ±8V teknologia MOSFET (Metal Oxide)
Toimittaja Device Package DFN1006-3 Sarja -
RDS (Max) @ Id, Vgs 300 mOhm @ 1.4A, 4.5V Tehonkulutus (Max) 400mW (Ta)
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 3-XFDFN
Muut nimet RV2C014BCT2CLTR Käyttölämpötila 150°C (TJ)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulo Kapasitanssi (Ciss) (Max) @ Vds 100pF @ 10V FET tyyppi P-Channel
FET Ominaisuus - Taajuusmuuttajan jännite (Max Rds On, Min Rds On) 1.8V, 4.5V
Valua lähde jännite (Vdss) 20V Yksityiskohtainen kuvaus P-Channel 20V 700mA (Ta) 400mW (Ta) Surface Mount DFN1006-3
Virta - Jatkuva tyhjennys (Id) @ 25 ° C 700mA (Ta)