Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > SFR01MZPJ475
SFR01MZPJ475
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFR01MZPJ475 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFR01MZPJ475
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES 4.7M OHM 5% 1/16W 0402
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero SFR01MZPJ475 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES 4.7M OHM 5% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3141231 pcs Tietolomake SFR Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.022" W (1.00mm x 0.55mm) Sarja SFR
paneeli tila 4.7 MOhms Virta (wattia) 0.063W, 1/16W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.016" (0.40mm)
ominaisuudet Anti-Sulfur Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 4.7 MOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film Sävellys Thick Film