Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > LED-ilmaisin - Diskreetti > SLR-332YCT32
SLR-332YCT32
SLR-332YCT32
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SLR-332YCT32 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SLR-332YCT32
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus LED YELLOW CLEAR T-1 T/H
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero SLR-332YCT32 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus LED YELLOW CLEAR T-1 T/H Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 444037 pcs Tietolomake SLR-332 Series
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus - Peak -
Aallonpituus - Dominant 587nm Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 2.1V
Katselukulma 85° Toimittaja Device Package T-1
Koko / Dimension - Sarja SLR-332
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet SLR-332YCT32K
SLR-332YCT32L
SLR-332YCT32M
SLR-332YCT32N
Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Rating 10mcd
Objektiivin läpinäkyvyys Clear Lens Style / Koko Round with Domed Top, 3.20mm
linssin väri Yellow Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus (Max) 4.60mm ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Yellow 587nm LED Indication - Discrete 2.1V Radial Nykyinen - Testi 10mA