Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > LED-valaistus - valkoinen > SMLK28WBJCW1
SMLK28WBJCW1
SMLK28WBJCW1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SMLK28WBJCW1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SMLK28WBJCW1
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus LED SML COOL WHITE 8000K 4SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero SMLK28WBJCW1 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus LED SML COOL WHITE 8000K 4SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 78335 pcs Tietolomake SMLK18WB,K28WB
Kategoria optoelektroniikka Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) 3.9V
Katselukulma - Pakkauksen terminen kestävyys -
Toimittaja Device Package 1808 (4520) Koko / Dimension 0.157" L x 0.079" W (4.00mm x 2.00mm)
Sarja SML Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 4-SMD, Flat Leads Muut nimet 846-1071-1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lumenia / W @ Nykyinen - Test 60 lm/W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
Flux @ 85 ° C, virta - testi - Flux @ 25 ° C, virta - testi 21 lm (Typ)
Yksityiskohtainen kuvaus LED Lighting SML White, Cool 8000K 3.9V 90mA 4-SMD, Flat Leads Nykyinen - Testi 90mA
Nykyinen - Max 150mA Väri White, Cool