Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > TRR01MZPJ202
TRR01MZPJ202
TRR01MZPJ202
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TRR01MZPJ202 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TRR01MZPJ202
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 2K OHM 5% 1/16W 0402
Product parameter
Osa numero TRR01MZPJ202 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 2K OHM 5% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4625984 pcs Tietolomake TRR Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja TRR
paneeli tila 2 kOhms Virta (wattia) 0.063W, 1/16W