Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > TRR01MZPJ684
TRR01MZPJ684
TRR01MZPJ684
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TRR01MZPJ684 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TRR01MZPJ684
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 680K OHM 5% 1/16W 0402
Product parameter
Osa numero TRR01MZPJ684 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES SMD 680K OHM 5% 1/16W 0402 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4515511 pcs Tietolomake TRR Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±200ppm/°C Toimittaja Device Package 0402
Koko / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Sarja TRR
paneeli tila 680 kOhms Virta (wattia) 0.063W, 1/16W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 0402 (1005 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.016" (0.40mm) ominaisuudet Anti-Sulfur
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 680 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thick Film