Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > UCR03EWPFSR033
UCR03EWPFSR033
UCR03EWPFSR033
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UCR03EWPFSR033 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UCR03EWPFSR033
Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES 0.033 OHM 1% 1/4W 0603
(Yhdysvaltain dollareina)
5000 pcs
Product parameter
Osa numero UCR03EWPFSR033 Valmistaja LAPIS Semiconductor
Kuvaus RES 0.033 OHM 1% 1/4W 0603 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 401659 pcs Tietolomake UCR Series
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin 0/ +250ppm/°C Toimittaja Device Package 0603
Koko / Dimension 0.063" L x 0.034" W (1.60mm x 0.87mm) Sarja UCR
paneeli tila 33 mOhms Virta (wattia) 0.25W, 1/4W