VDZT2R24B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta VDZT2R24B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | VDZT2R24B |
|---|---|
| Valmistaja | LAPIS Semiconductor |
| Kuvaus | DIODE ZENER 24V 100MW VMD2 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 8000 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | VDZT2R24B | Valmistaja | LAPIS Semiconductor |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | DIODE ZENER 24V 100MW VMD2 | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 692894 pcs | Tietolomake | VDZ24BVMD2 T2R Taping Spec |
| Kategoria | Discrete Semiconductor Products | Jännite - Zener (Nom) (Vz) | 24V |
| Toleranssi | ±2% | Toimittaja Device Package | VMD2 |
| Sarja | - | Virta - Max | 100mW |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) | Pakkaus / Case | 2-SMD, Flat Lead |
| Käyttölämpötila | -55°C ~ 150°C | Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Valmistajan toimitusaika | 10 Weeks |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Impedanssi (Max) (Zzt) | 120 Ohms |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Zener Diode 24V 100mW ±2% Surface Mount VMD2 | Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr | 100nA @ 19V |