Koti > Tuotteet > optoelektroniikka > LED-valaistus - COB, moottorit, moduulit > 7007-PB000-F
7007-PB000-F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 7007-PB000-F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 7007-PB000-F
Valmistaja LEDdynamics, Inc.
Kuvaus LED ENDOR STAR MODULE BLUE
(Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
Product parameter
Osa numero 7007-PB000-F Valmistaja LEDdynamics, Inc.
Kuvaus LED ENDOR STAR MODULE BLUE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8059 pcs Tietolomake
Kategoria optoelektroniikka Aallonpituus -
Jännite - eteenpäin (Vf) (tyyppi) - Katselukulma -
Tyyppi LED Module Lämpötila - Testi 25°C
Koko / Dimension 19.90mm L x 19.90mm W Sarja Endor Star™
Pakkaus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks Lumenia / W @ Nykyinen - Test -
Valoa lähettävä pinta (LES) 10.68mm Diameter linssi Domed
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 3.58mm
Flux @ Current / Temperature - Testi 35 lm (Typ) ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module Endor Star™ Blue Starboard Nykyinen - Testi 350mA
Nykyinen - Max 700mA kokoonpano Starboard
Väri Blue CRI (Värintoistoindeksi) -
CCT (K) -
Liittyvät tuotteet
7007-PDRED-C Image
  • Osa#:7007
  • valmistajat:Bourns, Inc.
  • Kuvaus:INDUCT ARRAY 2 COIL 10UH T/H