Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > CFB.M19.GLA.C72AZ
CFB.M19.GLA.C72AZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CFB.M19.GLA.C72AZ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CFB.M19.GLA.C72AZ
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CFB.M19.GLA.C72AZ Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5427 pcs Tietolomake P Series, Plastic Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M19
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 2P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen B Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 19 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP66 - Dust Tight, Water Resistant
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Blue, Gray kaapeli Opening 0.209" ~ 0.283" (5.30mm ~ 7.20mm)