Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > EGG.6E.106.CLL
EGG.6E.106.CLL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta EGG.6E.106.CLL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero EGG.6E.106.CLL
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN CIRC RCPT 106POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero EGG.6E.106.CLL Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN CIRC RCPT 106POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5464 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 106
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 6E Pakkaus Bulk
Suuntautuminen Keyed Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 106 Asennustyyppi Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Rear Side Nut Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP66/68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 106 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 2A Yhteydenotto Material Brass, Bronze