Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FEG.2B.310.CLAD72
FEG.2B.310.CLAD72
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FEG.2B.310.CLAD72 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FEG.2B.310.CLAD72
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero FEG.2B.310.CLAD72 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4201 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 310
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP54 - Dust Protected, Water Resistant
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 8A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)