Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FFB.0S.403.CTAC22
FFB.0S.403.CTAC22
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FFB.0S.403.CTAC22 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FFB.0S.403.CTAC22
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero FFB.0S.403.CTAC22 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 1POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5988 pcs Tietolomake High Voltage Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 403
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 0S Pakkaus Bulk
Suuntautuminen Keyed Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 1 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polytetrafluoroethylene (PTFE) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 1 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 4A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.051" ~ 0.087" (1.30mm ~ 2.20mm)