Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FFG.1B.307.CLAD62
FFG.1B.307.CLAD62
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FFG.1B.307.CLAD62 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FFG.1B.307.CLAD62
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FFG.1B.307.CLAD62 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5233 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 307
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 7 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 7A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.205" ~ 0.244" (5.20mm ~ 6.20mm)