Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.1B.314.GYCD72
FGG.1B.314.GYCD72
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.1B.314.GYCD72 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.1B.314.GYCD72
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero FGG.1B.314.GYCD72 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 14POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5733 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 314
Shell-materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Shell Finish -
Sarja 1B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -50°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 14 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 2A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Beige kaapeli Opening 0.244" ~ 0.283" (6.20mm ~ 7.20mm)