Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.1K.303.CLCC55
FGG.1K.303.CLCC55
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.1K.303.CLCC55 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.1K.303.CLCC55
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero FGG.1K.303.CLCC55 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 3POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5644 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 303
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 3 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 3 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 12A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.201" ~ 0.217" (5.10mm ~ 5.50mm)