Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.1K.306.CLCC15
FGG.1K.306.CLCC15
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.1K.306.CLCC15 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.1K.306.CLCC15
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero FGG.1K.306.CLCC15 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 6POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4644 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 306
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 6 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 7A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.051" ~ 0.059" (1.30mm ~ 1.50mm)