Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.2B.305.CYCD92
FGG.2B.305.CYCD92
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.2B.305.CYCD92 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.2B.305.CYCD92
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP
Product parameter
Osa numero FGG.2B.305.CYCD92 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 5POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5961 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 305
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 5 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 5 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Nykyinen arvostelu 14A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm)
Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:FGG.2B.305.ZYC
  • valmistajat:LEMO
  • Kuvaus:CONN MALE INSERT 5POS GOLD CRIMP