Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.2B.326.CLAD82
FGG.2B.326.CLAD82
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.2B.326.CLAD82 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.2B.326.CLAD82
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FGG.2B.326.CLAD82 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 26POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5078 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 326
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 26 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 26 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 2A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.283" ~ 0.323" (7.20mm ~ 8.20mm)
Takalasin materiaali, pinnoitus Brass, Chrome Sovellukset -
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:FGG.2B.319.ZYC
  • valmistajat:LEMO
  • Kuvaus:CONN MALE INSERT 19POS CRIMP
  • Varastossa:4580
  • Osa#:FGG.2B.326.ML
  • valmistajat:LEMO
  • Kuvaus:CONN HSG INSERT 26POS PIN