Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.2B.514.CYCD52
FGG.2B.514.CYCD52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.2B.514.CYCD52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.2B.514.CYCD52
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE PLUG
Product parameter
Osa numero FGG.2B.514.CYCD52 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE PLUG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4121 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 514
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 8 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 8 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Nykyinen arvostelu 10A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)