Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > FGG.2B.810.CLAD52
FGG.2B.810.CLAD52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FGG.2B.810.CLAD52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FGG.2B.810.CLAD52
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero FGG.2B.810.CLAD52 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PLUG MALE 11POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5530 pcs Tietolomake Coaxial, Triaxial, Multi Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 810
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 11 (10 + 1 Coax) Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 11 (10 + 1 Coax) Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 7A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)